MÖBLER / Bord / Skrivbord 10895476
nr 1089 5476
Skrivbord
ek, Chippendalestil, längd: 160 cm, djup: 90 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2017
kl 20:49:20
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr